Cholet 5 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.84252 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 29.75 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 46.5 x 23.6 x 46.9 in |
| Package 1 Weight | 105.82 lbs |
| Package Weight Total | 105.82 lbs |
| Net Weight | 92.59 lbs |
| Weight | 92.59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 45 × 44 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields