Chloe Small Dresser W/ Rafia
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.298067 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.53 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 31.1 x 19.3 x 30.3 in |
| Package Weight Total | 68.34 lbs |
| Net Weight | 61.73 lbs |
| Weight | 61.73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 30 × 28 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | Raffia White Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Chloe |
Contact Us
"*" indicates required fields