Chloe 6 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.84084 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 29.69 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 61.4 x 21.7 x 38.6 in |
| Package Weight Total | 174.16 lbs |
| Net Weight | 145.5 lbs |
| Weight | 145.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 60 × 36 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Chloe |
Contact Us
"*" indicates required fields