Charleston 9 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.44738 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 51.11 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 75.2 x 25.2 x 53.5 in |
| Package 1 Weight | 295.42 lbs |
| Package Weight Total | 295.42 lbs |
| Net Weight | 268.96 lbs |
| Weight | 268.96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 72 × 48 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Charleston |
Contact Us
"*" indicates required fields