Aries 7 Drawer Dresser
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.776 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 27.4 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 64.6 x 21.3 x 40.9 in |
| Package 1 Weight | 165.35 lbs |
| Package Weight Total | 165.35 lbs |
| Net Weight | 145.5 lbs |
| Weight | 145.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 61 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Aries |
Contact Us
"*" indicates required fields