Jamison Wardrobe W/ Rattan Door
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.781787 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 62.92 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 46.9 x 26.8 x 85.4 in |
| Package 1 Weight | 165.35 lbs |
| Package 2 Dimensions | 29.5 x 29.5 x 24.4 in |
| Package Weight Total | 165.35 lbs |
| Net Weight | 136.69 lbs |
| Weight | 136.69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 45 × 83 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Jamison |
Contact Us
"*" indicates required fields