Huntley 5 Drawer Chest
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.02678 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 36.26 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 44.5 x 25.2 x 64.6 in |
| Package 1 Weight | 209.44 lbs |
| Package Weight Total | 209.44 lbs |
| Net Weight | 196.21 lbs |
| Weight | 196.21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 41 × 59 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Mist |
| Style | Transitional |
| Collection | Huntley |
Contact Us
"*" indicates required fields