Flores Wardrobe
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 2.841577 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 100.35 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 73.6 x 26.4 x 58.3 in |
| Package 1 Weight | 229.28 lbs |
| Package 2 Dimensions | 72.4 x 25.6 x 32.7 in |
| Package 2 Weight | 127.87 lbs |
| Package Weight Total | 357.15 lbs |
| Net Weight | 332.9 lbs |
| Weight | 332.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 72 × 85 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | True White |
| Style | Traditional |
| Collection | Flores |
Contact Us
"*" indicates required fields