Cholet Wardrobe W/ 2 Drawer
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.739328 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 61.42 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 45.7 x 27.2 x 59.8 in |
| Package 1 Weight | 138.89 lbs |
| Package 2 Dimensions | 43.3 x 26 x 28.3 in |
| Package 2 Weight | 59.52 lbs |
| Package Weight Total | 198.42 lbs |
| Net Weight | 178.57 lbs |
| Weight | 178.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 44 × 82 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Transitional |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields