Aries 3 Drawer Chest
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.28971 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.23 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 29.1 x 17.7 x 34.3 in |
| Package 1 Weight | 55.12 lbs |
| Package Weight Total | 55.12 lbs |
| Net Weight | 44.09 lbs |
| Weight | 44.09 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 28 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Aries |
Contact Us
"*" indicates required fields