Westlake Solid Wood Bed – Kona Brown
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Overall Dimensions | 66”W x 87”D x 60”H |
|---|---|
| Materials | Mango Wood |
| Colors | Kona Brown |
| Weight | 158 lbs |
| Weight | 158 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 66 × 60 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Kona Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Westlake |
Contact Us
"*" indicates required fields