Normandy Bed
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.587236 |
|---|---|
| Number of Packages | 3 |
| M3CUBIC FEET | 20.74 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 65.4 x 4.7 x 61.8 in |
| Package 1 Weight | 121.17 lbs |
| Package 2 Dimensions | 65.4 x 4.7 x 24.4 in |
| Package 2 Weight | 47.84 lbs |
| Package 3 Dimensions | 82.7 x 9.4 x 12.6 in |
| Package 3 Weight | 62.48 lbs |
| Package Weight Total | 231.49 lbs |
| Net Weight | 191.8 lbs |
| Weight | 191.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 80 × 67 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Traditional |
| Collection | Normandy |
Contact Us
"*" indicates required fields