Marisol Bed W/ Rattan
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.650293 |
|---|---|
| Number of Packages | 3 |
| M3CUBIC FEET | 22.97 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 81.5 x 3.5 x 30.7 in |
| Package 2 Dimensions | 81.5 x 3.5 x 58.7 in |
| Package 3 Dimensions | 82.3 x 13.4 x 12.6 in |
| Package Weight Total | 189.6 lbs |
| Net Weight | 178.57 lbs |
| Weight | 178.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 80 × 56 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Marisol |
Contact Us
"*" indicates required fields