Marisol Bed
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.659194 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 23.28 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 81.5 x 5.5 x 58.7 in |
| Package 1 Weight | 121.92 lbs |
| Package 2 Dimensions | 82.3 x 13.4 x 12.6 in |
| Package 2 Weight | 52.25 lbs |
| Package Weight Total | 174.16 lbs |
| Net Weight | 134.48 lbs |
| Weight | 134.48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 80 × 56 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Marisol |
Contact Us
"*" indicates required fields