Huntley Bed
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.246704 |
|---|---|
| Number of Packages | 3 |
| M3CUBIC FEET | 44.03 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 86.2 x 11 x 15.4 in |
| Package 1 Weight | 42.02 lbs |
| Package 2 Dimensions | 70.1 x 11 x 37 in |
| Package 2 Weight | 82.32 lbs |
| Package 3 Dimensions | 70.1 x 11 x 70.5 in |
| Package 3 Weight | 156.75 lbs |
| Package Weight Total | 281.09 lbs |
| Net Weight | 246.92 lbs |
| Weight | 246.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 93 × 83 × 65 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Collection | Huntley |
Contact Us
"*" indicates required fields