Huntley Bed
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.50156 |
|---|---|
| Number of Packages | 3 |
| M3CUBIC FEET | 53.03 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 84.6 x 9.4 x 12.6 in |
| Package 2 Dimensions | 84.6 x 9.4 x 34.3 in |
| Package 3 Dimensions | 84.6 x 9.4 x 67.7 in |
| Package Weight Total | 328.49 lbs |
| Net Weight | 299.83 lbs |
| Weight | 299.83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 93 × 83 × 65 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Traditional |
| Collection | Huntley |
Contact Us
"*" indicates required fields