Cholet Bed
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.475152 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 16.78 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 44.9 x 5.5 x 63.4 in |
| Package 1 Weight | 52.98 lbs |
| Package 2 Dimensions | 78 x 11.4 x 15 in |
| Package 2 Weight | 81.88 lbs |
| Package Weight Total | 127.87 lbs |
| Net Weight | 121.25 lbs |
| Weight | 121.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 43 × 61 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Pale Blue |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields