Cholet Bed
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.700252 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 24.73 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 81.9 x 5.5 x 63.4 in |
| Package 1 Weight | 86.31 lbs |
| Package 2 Dimensions | 82.7 x 11.4 x 15 in |
| Package 2 Weight | 97.77 lbs |
| Package Weight Total | 184.09 lbs |
| Net Weight | 132.28 lbs |
| Weight | 132.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 80 × 61 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Pale Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields