Cholet Bed
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.607838 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 21.47 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 65.7 x 5.5 x 63.4 in |
| Package 1 Weight | 81.86 lbs |
| Package 2 Dimensions | 82.7 x 11.4 x 15 in |
| Package 2 Weight | 97.77 lbs |
| Package Weight Total | 163.14 lbs |
| Net Weight | 152.12 lbs |
| Weight | 152.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 64 × 61 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | White Harvest Distressed |
| Style | Transitional |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields