B560 Interlude Interlude-complete Queen Upholstered Bed
SKU:
B560-11-05-K
Category: Beds
Tags: Beds, Cream, Emerald Home Furnishings
Brand: Emerald Home Furnishings
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Soft and inviting, yet romantic and elegant, Interlude pairs the rustic nature of hand distressed woods with a classic sandstone buff look capturing French Country Casual for today. The collection is beautifully finished with ornamental details and wrought iron inspired hardware. Let Interlude set the tone of comfortable sophistication in your home.
Product Details
| SU Dim Length | 82.01 in |
|---|---|
| SU Dim Width | 63.78 in |
| SU Dim Height | 57.01 in |
| Dimensions | 82.01 × 63.78 × 57.01 in |
|---|---|
| Brand | Emerald Home Furnishings |
| Color | Cream |
| Style | French Country |
| Bed Size | Queen |
| Collection | B560 Interlude |
Contact Us
"*" indicates required fields