683 Stoney Creek-complete Queen Storage Bed
SKU:
683-QUEEN-STOR-K
Category: Beds
Tags: Beds, Emerald Home Furnishings, White
Brand: Emerald Home Furnishings
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Complete your relaxing retreat with the Stoney Creek bedroom collection. This traditional bedroom set offers large-scale designs with a textured, antique white finish. Antiqued, blackened metal hardware and tapered leg detailing adds a little modern farmhouse charm to your home.
Product Details
| SU Dim Length | 89.25 in |
|---|---|
| SU Dim Width | 68.75 in |
| SU Dim Height | 58 in |
| Hot Buy (West Volume) | No |
| Hot Buy (East Volume) | No |
| Dimensions | 89.25 × 68.75 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Emerald Home Furnishings |
| Color | White |
| Style | Traditional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | 683 Stoney Creek |
Contact Us
"*" indicates required fields