Chloe Headboard W/ Rattan
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.277587 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 9.8 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 81.5 x 3.5 x 58.7 in |
| Package Weight Total | 72.75 lbs |
| Net Weight | 66.14 lbs |
| Weight | 66.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 80 × 56 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Collection | Chloe |
Contact Us
"*" indicates required fields