B542 Woodinville Queen Panel Headboard – Ebony
SKU:
B542-10HB-06
Category: Bed Parts
Tags: Bed Parts, Black, Ebony, Emerald Home Furnishings
Brand: Emerald Home Furnishings
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
QUEEN PANEL HEADBOARD – EBONY
Product Details
| SU Dim Length | 63 in |
|---|---|
| SU Dim Width | 2.6 in |
| SU Dim Height | 60 in |
| CTN Dim Length | 66.5 in |
| CTN Dim Width | 44.5 in |
| CTN Dim Height | 5 in |
| CTN Volume | 8.56 cft |
| CTN Weight | 75 lbs |
| Dimensions | 63 × 2.6 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Emerald Home Furnishings |
| Color | Black |
| Detail Color | Ebony |
| Style | Transitional |
| Collection | B542 Woodinville |
Contact Us
"*" indicates required fields