Delaney Marble Rectangle Accent Table
SKU:
51012046
Category: End Tables
Tags: Classic Home, Cream, End Tables, Rusty Brown
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Designed with a sculptural form, the Delaney Marble Accent Table redefines elegance with its smooth marble finish and soft, rounded edges. Its durable construction ensures stability, while its refined aesthetic makes it a versatile addition to any corner of your home. Available in White, Rust Black and Rust Brown.
Product Details
| Overall Dimensions | 12”W x 15”D x 20”H |
|---|---|
| Materials | Marble |
| Colors | Rusty Brown |
| Weight | 61 lbs |
| Table Top Thickness | 1″ |
| Table Clearance From Floor | 17″ |
| Weight | 61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 20 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | Rusty Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Delaney |
Contact Us
"*" indicates required fields