Kraton Coffee Table
SKU:
28045OCB----LDT
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Blue, Bramble, Cocktail & Coffee Tables, Ocean Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.841428 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 29.72 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 49.6 x 49.6 x 20.9 in |
| Package 1 Weight | 114.64 lbs |
| Package Weight Total | 114.64 lbs |
| Net Weight | 105.82 lbs |
| Weight | 105.82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 18 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue |
| Collection | Kraton |
Contact Us
"*" indicates required fields