Cohan Round Coffee Table W/ Rattan
SKU:
27968OCB----LDT
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Blue, Bramble, Cocktail & Coffee Tables, Ocean Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.825552 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 29.15 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 48.8 x 48.8 x 22.4 in |
| Package Weight Total | 130.07 lbs |
| Net Weight | 119.05 lbs |
| Weight | 119.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 18 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Cohan |
Contact Us
"*" indicates required fields