Anton Solid Wood Rectangle 4dwr Coffee Table – Black-natural
SKU:
51005289
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Black, Black/Natural, Classic Home, Cocktail & Coffee Tables
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
The Anton Oak Wood Coffee Table offers a sophisticated blend of modern design and natural beauty. Crafted from rich oak wood with striking grain patterns, these pieces exude warmth and elegance. The coffee table features a sleek, low-profile design with spacious drawers for functional storage, making it perfect for both style and practicality in your living room.
Product Details
| Overall Dimensions | 66”W x 26”D x 17”H |
|---|---|
| Materials | Reclaimed Pine,Reclaimed Elm |
| Colors | Black/Natural |
| Weight | 114.4 lbs |
| Number Of Drawers | 4 |
| Weight | 114.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 66 × 17 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Detail Color | Black/Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Anton |
Contact Us
"*" indicates required fields