24in Lift Lid Cocktal Tbl
SKU:
34902
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Champagne, Cocktail & Coffee Tables, Cream, Riverside Furniture
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of select hardwood solids and Oak veneer | Yes |
|---|---|
| Scaled down for a smaller footprint, perfect for apartments and condos | Yes |
| Lift-top for storage and functionality | Yes |
| Equipped with removable casters for convenient mobility. Never roll casters on unprotected hardwood or vinyl flooring. | Yes |
| Dimensions | 24.00″W X 24.00″D X 18.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| Weight | 46.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 18 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Champagne |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Eliza |
Contact Us
"*" indicates required fields