Willis Swivel Chair W/ Mahogany Frame & Rattan
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.6696 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 23.65 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 31.5 x 35.4 x 36.6 in |
| Package Weight Total | 61.73 lbs |
| Net Weight | 50.71 lbs |
| Weight | 50.71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 30 × 34 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Collection | Willis |
Contact Us
"*" indicates required fields