Aden Swivel Chair W/ Leather
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.52488 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 18.54 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 31.9 x 31.5 x 31.9 in |
| Package 1 Weight | 112.44 lbs |
| Package Weight Total | 112.44 lbs |
| Net Weight | 92.59 lbs |
| Weight | 92.59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 29 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Indeterminate |
| Collection | Aden |
Contact Us
"*" indicates required fields