Surveyor’s Desk A
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.796224 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 28.12 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 56.3 x 25.2 x 34.3 in |
| Package 1 Weight | 99.21 lbs |
| Package Weight Total | 99.21 lbs |
| Net Weight | 88.18 lbs |
| Weight | 88.18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 55 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Collection | Surveyor’s |
Contact Us
"*" indicates required fields