Kelly 3 Drawer Desk
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.22003176 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 7.77 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 61.8 x 25.6 x 7.1 in |
| Package 1 Weight | 65.34 lbs |
| Package 2 Dimensions | 8.2 x 8.2 x 33.1 in |
| Package 2 Weight | 12.92 lbs |
| Package Weight Total | 78.26 lbs |
| Net Weight | 74.96 lbs |
| Weight | 74.96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 60 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | White Harvest |
| Style | Transitional |
| Collection | Kelly |
Contact Us
"*" indicates required fields