Kraton Bookcase
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.66617 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 58.84 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 73.6 x 17.7 x 78 in |
| Package 1 Weight | 319.67 lbs |
| Package Weight Total | 319.67 lbs |
| Net Weight | 291.01 lbs |
| Weight | 291.01 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 72 × 75 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Traditional |
| Collection | Kraton |
Contact Us
"*" indicates required fields