Chloe Bookcase
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.67 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 58.98 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 53.1 x 21.7 x 53.5 in |
| Package 1 Weight | 154.45 lbs |
| Package 2 Dimensions | 51.2 x 20.5 x 38.6 in |
| Package 2 Weight | 100.93 lbs |
| Package Weight Total | 255.74 lbs |
| Net Weight | 234.79 lbs |
| Weight | 234.79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 52 × 87 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Chloe |
Contact Us
"*" indicates required fields