Kavala 2×3
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Overall Dimensions | 24”W x 36”D x 0.5”H |
|---|---|
| Materials | 90% New Zealand Wool/ 10% Cotton |
| Colors | Charcoal/Ivory |
| Weight | 5 lbs |
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 24 × 0.5 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | Charcoal/Ivory |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Kavala |
| Rug Size | 2×3 |
Contact Us
"*" indicates required fields