Santa Barbara Solid Wood Square Mirror – Honey
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
The Santa Barbara Square Mirror features oak veneer with hand-carved details and a warm honey finish. Its mid-century modern design and chic vintage appeal bring a timeless elegance to any room. The unique craftsmanship and refined details elevate your space, adding both sophistication and warmth to your décor. Perfect for enhancing modern or traditional interiors alike.
Product Details
| Overall Dimensions | 53.75”W x 2.25”D x 53.75”H |
|---|---|
| Materials | Oak Wood,Mirror |
| Colors | Honey |
| Weight | 81.57 lbs |
| Weight | 81.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.25 × 53.75 × 53.75 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Honey |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Santa |
Contact Us
"*" indicates required fields