Mason Floor Lamp W/ Raffia
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.645888 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 22.81 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 22.8 x 22.8 x 75.6 in |
| Package Weight Total | 83.78 lbs |
| Net Weight | 77.16 lbs |
| Weight | 77.16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 73 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Raffia Deep Blue Wash |
| Style | Traditional |
| Collection | Mason |
Contact Us
"*" indicates required fields