Dash Ii Painting Art By Buddy Whitlock
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
With a champagne floating frame, Dash II Painting Art by Buddy Whitlock exudes modern sophistication. Vitality bursts from every stroke, capturing the untamed essence of movement and grace.
Product Details
| Overall Dimensions | 40”W x 2”D x 60”H |
|---|---|
| Materials | Canvas, Poly fiber frame |
| Weight | 11.33 lbs |
| Weight | 11.33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 40 × 60 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Dash |
Contact Us
"*" indicates required fields