Bygone Painting By Buddy Whitlock
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Overall Dimensions | 24”W x 2”D x 24”H |
|---|---|
| Materials | Gold Mirrored Acrylic, Poly Fiber Frame |
| Weight | 8 lbs |
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 24 × 24 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bygone |
Contact Us
"*" indicates required fields