Tick Tack Toe
SKU:
28319BBA-----
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Batavia Black, Black, Bramble
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.030899 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 1.09 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 20.9 x 20.9 x 4.3 in |
| Package Weight Total | 7.72 lbs |
| Net Weight | 6.61 lbs |
| Weight | 6.61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 2 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Tick |
Contact Us
"*" indicates required fields