Cohan Open Cabinet W/ 6 Drawers
SKU:
28501DRW-----
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Bramble, Driftwood, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.93545 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 68.35 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 73.6 x 19.7 x 81.5 in |
| Package 1 Weight | 178.57 lbs |
| Package Weight Total | 178.57 lbs |
| Net Weight | 163.14 lbs |
| Weight | 163.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 79 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Cohan |
Contact Us
"*" indicates required fields