Chess Set Anna
SKU:
26916WLT-----
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Bramble, Brown, Dark Walnut
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.0676 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 2.39 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 26.4 x 26.4 x 10.6 in |
| Package 1 Weight | 34.17 lbs |
| Package Weight Total | 34.17 lbs |
| Net Weight | 33.07 lbs |
| Weight | 33.07 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 5 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Chess |
Contact Us
"*" indicates required fields