Vannes Single Door Display Cabinet
SKU:
28686STW-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Cream, Entertainment Stands, Straw Wash
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.68 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 24.01 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 29.5 x 16.1 x 83.5 in |
| Package 1 Weight | 132.28 lbs |
| Package Weight Total | 132.28 lbs |
| Net Weight | 114.64 lbs |
| Weight | 114.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 28 × 84 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Vannes |
Contact Us
"*" indicates required fields
