Kagu Tall Cabinet Wrapped In Raffia
SKU:
28719OCB----NDT
Category: Entertainment Stands
Tags: Blue, Bramble, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.66 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 23.31 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.6 x 17.7 x 86.6 in |
| Package 1 Weight | 119.05 lbs |
| Package Weight Total | 119.05 lbs |
| Net Weight | 108.03 lbs |
| Weight | 108.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 24 × 84 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Style | Traditional |
| Collection | Kagu |
Contact Us
"*" indicates required fields