Kagu Tall Cabinet
SKU:
27862DEB----NDT
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Entertainment Stands, Green
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.663975 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 23.45 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 25.6 x 17.7 x 57.1 in |
| Package 1 Weight | 72.51 lbs |
| Package 2 Dimensions | 25.6 x 17.7 x 32.3 in |
| Package 2 Weight | 41.45 lbs |
| Package Weight Total | 114.64 lbs |
| Net Weight | 103.62 lbs |
| Weight | 103.62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 24 × 84 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Green |
| Style | Indeterminate |
| Collection | Kagu |
Contact Us
"*" indicates required fields