Hudson Media Console
SKU:
26611GMI----NDT
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Entertainment Stands, Gray, Grey Mist
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.224726 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 43.25 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 103.1 x 20.1 x 42.5 in |
| Package 1 Weight | 264.55 lbs |
| Package Weight Total | 264.55 lbs |
| Net Weight | 242.51 lbs |
| Weight | 242.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 100 × 37 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Mist |
| Style | Traditional |
| Collection | Hudson |
Contact Us
"*" indicates required fields