Hayward Display Cabinet
SKU:
28655SNB-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Brown, Entertainment Stands, Sandbar
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 2.10 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 74.16 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 71.7 x 18.5 x 54.3 in |
| Package 1 Weight | 231.51 lbs |
| Package 2 Dimensions | 71.7 x 18.5 x 42.1 in |
| Package 2 Weight | 180.5 lbs |
| Package Weight Total | 411.16 lbs |
| Net Weight | 352.74 lbs |
| Weight | 352.74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 70 × 91 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sandbar |
| Style | Traditional |
| Collection | Hayward |
Contact Us
"*" indicates required fields