Alto Display Cabinet
SKU:
27488GMI----LDT
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Entertainment Stands, Gray, Grey Mist
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.487304 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 52.52 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 46.1 x 22 x 89.4 in |
| Package 1 Weight | 119.05 lbs |
| Package Weight Total | 119.05 lbs |
| Net Weight | 108.03 lbs |
| Weight | 108.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 42 × 84 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Mist |
| Style | Traditional |
| Collection | Alto |
Contact Us
"*" indicates required fields