Kraton Round Dining Table
SKU:
28405BBA-----
Category: Dining Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Dining Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.49806 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 17.59 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 61.4 x 61.4 x 4.3 in |
| Package 1 Weight | 69.31 lbs |
| Package 2 Dimensions | 21.3 x 21.3 x 31.1 in |
| Package 2 Weight | 59.04 lbs |
| Package Weight Total | 127.87 lbs |
| Net Weight | 101.41 lbs |
| Weight | 101.41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Kraton |
Contact Us
"*" indicates required fields