Corte Dining Table
SKU:
28436DRW-----
Category: Dining Tables
Tags: Bramble, Dining Tables, Driftwood, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.483456 |
|---|---|
| Number of Packages | 3 |
| M3CUBIC FEET | 17.07 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 97.6 x 41.7 x 4.7 in |
| Package 1 Weight | 91.93 lbs |
| Package 2 Dimensions | 29.5 x 22 x 7.9 in |
| Package 2 Weight | 22.97 lbs |
| Package 3 Dimensions | 29.5 x 22 x 7.9 in |
| Package 3 Weight | 22.97 lbs |
| Package Weight Total | 138.89 lbs |
| Net Weight | 127.87 lbs |
| Weight | 127.87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Corte |
Contact Us
"*" indicates required fields